Ulaşım

Araba İle

İstanbul’dan Trakya Üzerinden
Tem otobanından ‘Kınalı’ çıkışından sonra sırasıyla Tekirdağ-Malkara-Keşan-Gelibolu-Eceabat güzergahlarından sonra Kilitbahir’e varırsınız. Her yarım saatte bir kalkan feribotlara binip 7 dakikada Çanakkale Merkez’e ulaşırsınız. (Günboyu çeyrek geçe ve çeyrek kala kalkar, gece saatler değişkendir) ‘İzmir’ tabelalarını takip ettiğinizde sırasıyla Ezine ve Ayvacık güzergahlarından sonra Küçükkuyu’ya varısınız. Küçükkuyu’dan 3 km sonra yolun sağında otelimizi görebilirsiniz. Yol süresi 4.5 ila 5 saat.
Kilitbahir Feribot Telefon: (0286) 824 54 44-45 (0539) 455 86 66

İstanbul’dan Veya Diğer İllerden Bursa Üzerinden
İDO Hızlı Feribotla Pendik’ten binip Yalova’ya vardığınızda sırasıyla Bursa-Susurluk-Balıkesir-Edremit güzergahlarından sonra Altınoluk’a varırsınız. Altınoluk’u geçtikten 8 km sonra yolun solunda otelimizi görebilirsiniz. Duble yol olduğu için yoldan direkt giriş bulunmadığından biraz ilerden U dönüşü yaparak otelimize giriş yapabilirsiniz. Yol süresi 5 ile 6 saat
İdo Tel: 444 4 436 www.ido.com.tr

Otobüs İle

Türkiye’nin önde gelen otobüs firmaları ile otelimizin önünde inebilir, dönüşünüzde de otelimizden otobüse binebilirsiniz. Yapmanız gereken, biletinizi alırken Ra Resort Otel’in önünde inmek istediğinizi özellikle belirtmeniz. Bazı firmalar yoldan indirme-bindirme yapmamaktadır.
Kamil Koç, Varan, Truva, Metro firmalarını öneririz.

www.kamilkoc.com.tr
www.varan.com.tr
www.truvaturizm.com
www.metroturizm.com.tr

Hızlı Feribot İle

İDO ile Yenikapı’dan bindiğinizde 2 saat 15 dakikada Bandırma’ya varırsınız. Arabayla geliyorsanız 3 saatte Susurluk-Balıkesir-Edremit güzergahlarından sonra Altınoluk’a ulaşırsınız. Altınoluk’u geçtikten 8 km sonra yolun solunda otelimizi görebilirsiniz. Duble yol olduğu için yoldan direkt giriş bulunmamaktadır. Biraz ilerden U dönüşü yaparak otelimize giriş yapabilirsiniz.

Arabasız geliyorsanız Baltur firması ile Bandırma’dan 7 kişilik araçlarla 3 saatte otelimize ulaşırsınız.

İdo Tel: 444 4 436 www.ido.com.tr
Baltur: (0266) 715 58 61 – (0266) 395 21 31 www.balturtasimacilik.com

Uçak İle

Edremitte bulunan Körfez Havalimanı otelimize 29 km, takriben 20 dakika mesafededir. Pegasus Havayolları veya Borajet’le İstanbul-Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan, Atlas Jet’le İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan (sadece yaz ayında), Anadolu Jet’le Ankara’dan Edremit’e direkt olarak uçabilirsiniz.

www.flypgs.com
www.borajet.com.tr
www.anadolujet.com

Sohbeti Başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?